Alternate Text

FADİME DOYMAZ

Ben Dr.Fzt. Fadime Doymaz. Lisans ve Master eğitimimi Pamukkale Üniversitesi’nde doktora eğitimimi ise Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Doktor öğretim üyesi olarak yurtiçi ve yurtdışı’nda pek çok üniversitede ders verdim ve veriyorum. Alanımızla ilgili manuel terapi, osteopati eğitimleri dahil yüzden fazla kurs tamamladım.

Ayrıca yoga, yin yoga, hamilelik yogası, Pilates, hamile pilatesi, yüz yogası, kırışıklık tedavisi ile iç organ refleksoloji tedavisi, meditasyon, mindfullness, nefes eğitimleri gibi ilgimi çeken pek çok konuda da eğitimler aldım. Doktora eğitimimi tamamlarken yaptığım tez Pilates konusunda yapılan alandaki ilk tezlerden biridir.

Tüm bu eğitimleri alırken aynı zamanda özel eğitim merkezi, özel hastane, Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığı gibi pek çok yerde birebir hastalarla çalıştım. Halen Fizyoflex’de danışmanlık hizmeti sunmaya, eğitimler vermeye ve üniversitede çalışmaya devam ediyorum. Tüm yaşamımı öğrenmeye, öğretmeye ve bildiklerimi sunarak insanların daha iyi olma haline katkıda bulunmaya adadım. Yaşamımı bildiklerimi yeni nesillere aktararak sürdürüyorum.